UWAGA! Akademia Kolposkopii PTKiPSM wystartowała dla Was!
Z przyjemnością zapraszamy 8 czerwca 2022 roku na godzinę 18.00 na drugą emisję inauguracyjnej bezpłatnej sesji edukacyjnej dla wszystkich uczestniczących w prewencji raka szyjki macicy (rsm), pt.:

Nowa HPV-zależna era prewencji raka szyjki macicy w Polsce
Edycja 1. Wiosna kolposkopowa 2022 – podstawy dla wszystkich

W odpowiedzi na sukces 1 emisji, która odbyła się 25 maja 2022, z udziałem blisko 500 uczestników i zarówno ich prośby, jak i bardzo liczne prośby tych, którzy chcieliby jeszcze uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu edukacyjnym, Organizatorzy podjęli decyzję o drugiej emisji Akademii Kolposkopii.

Dedykowaną grupą szkoleń są oczywiście lekarze ginekolodzy, ale zapraszamy wszystkich, którzy aktywnie uczestniczą w skriningu rsm oraz tych, którzy chcą wiedzieć więcej w trosce o bezpieczeństwo polskich kobiet, również tych, którzy chcą sobie utrwalić już nabytą wiedzę w czasie 1 emisji.

W dobie dokonujących się tak fundamentalnych zmian w skriningu rsm – przejściu z trwającej kilkadziesiąt lat ery cytologii do nowej ery HPV-zależnej, chcemy Państwu pomóc w zrozumieniu wprowadzanych koniecznych zmian naszego postępowania.

W otwartym właśnie cyklu finansowanych w całości przez PTKiPSM sesji szkoleniowych, uznani i aktywni od wielu lat polscy eksperci prewencji rsm wyjaśniają i rozwiewają wszelkie wątpliwości, punktują zasady postępowania, ale także na bieżąco informują o wszystkich nowościach, dotyczących tego tematu, a w sesji „na żywo” odpowiedzą na wszystkie pytania. Nie ograniczamy się wyłącznie do kolposkopii, temat traktujemy kompleksowo – od skriningu do leczenia, zawsze na najwyższym merytorycznym poziomie.

Każda edycja po sesji pytań i odpowiedzi, podsumowujących cykl, zakończy się uzyskaniem przez wszystkich uczestników certyfikatów odbycia kursu Akademii.

Akademia Kolposkopii PTKiPSM powstała, by Wam pomóc możliwie najskuteczniej, ale także najłatwiej, przejść drogę transformacji od cytologii do testu HRHPV.

Do zobaczenia już 8 czerwca o 18.00 (konieczna rejestracja poprzez stronę: www.akademiakolposkopii.pl , sesja bezpłatna)

Zapraszamy

Komitet Naukowy Akademii Kolposkopii PTKiPSM

Udostępnij to wydarzenie
Szczegóły spotkania
 • Początek
  8 czerwca 2022 18:00
 • Koniec
  8 czerwca 2022 20:30
 • Status
  Zakończone
 • Lokalizacja
 • Kategoria