Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

W imieniu własnym oraz Komitetu Organizacyjnego mam zaszczyt zaprosić do udziału w Kujawsko-Pomorskim Spotkaniu Onkologicznym „Postępy w diagnostyce i leczeniu nowotworów kobiecych”, które odbędzie się w dniu 27.05.2023 r. w Centrum Konferencyjnym PARIS w Centrum Onkologii im. Prof. F. Łukaszczyka w Bydgoszczy.

Nowotwory piersi i narządu rodnego to nadal najistotniejszy problem onkologiczny u kobiet. Polem intensywnego rozwoju w ostatnich latach jest realizowanie programów profilaktycznych, poszerzanie możliwości diagnostycznych, w tym zaawansowanych technik genetycznych i molekularnych oraz indywidualizacja postępowania terapeutycznego. Nadal jednak napotykamy na wiele trudności i wątpliwości w wyborze
najwłaściwszej strategii leczenia. Znaczny postęp w diagnostyce i mnogość opcji terapeutycznych stanowią niekiedy wyzwanie w codziennej praktyce. Stąd wynikła potrzeba organizowania tego typu spotkań.

Do udziału w niniejszym wydarzeniu zostali zaproszeni uznani naukowcy, specjaliści z różnych dziedzin medycyny. Program konferencji obejmuje podsumowanie najważniejszych osiągnięć w zakresie nowoczesnych technik operacyjnych, radioterapii, leczenia systemowego, medycyny paliatywnej oraz rehabilitacji. Jako Organizatorzy dołożyliśmy wszelkich starań, aby program naukowy spotkania spełnił Państwa oczekiwania. Zależy nam, żeby wykładom dotyczącym stosowania najnowszych możliwości terapii towarzyszyła wymiana doświadczeń lekarzy praktyków.

Mam nadzieję, że czas spędzony na naszym spotkaniu pozostanie w Państwa pamięci jako ważne przeżycie naukowe, edukacyjne i towarzyskie.

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego i Naukowego

Prof. Krzysztof Koper

Udostępnij to wydarzenie
Szczegóły spotkania
 • Początek
  27 maja 2023 9.30
 • Koniec
  27 maja 2023 17.00
 • Status
  Zakończone
 • Lokalizacja
 • Kategoria