Szanowni Państwo, Koleżanki i Koledzy,

w imieniu własnym oraz Komitetu Organizacyjnego mam przyjemność serdecznie zaprosić Państwa do wzięcia udziału w Kolejnej Konferencji OMFS pod tytułem Powikłania w chirurgii szczękowo-twarzowej organizowanej przez ze mnie i zespół Oddziału Chirurgii Szczękowo Twarzowej dla Dzieci i Młodzieży Wojewódzkiego Specjalistycznego Szpitala Dziecięcego w Olsztynie, który odbędzie się w dniach 24-25.11. 2023 r. w hotelu Przystań w Olsztynie.

Konferencja będzie połączona z obchodami 10 – lecia naszego Oddziału.

Zaprosiłem do udziału w naszej Konferencji uznanych lekarzy, specjalistów-chirurgów z bogatym doświadczeniem klinicznym i naukowym. Poruszymy tematy, które są w praktyce chirurga najważniejsze mianowicie powikłania i ich leczenie. Konferencja zatem, w możliwie najszerszym stopniu będzie poruszać się w obszarze zagadnie które każdego z nas dotyka w codziennej praktyce i życiu. Skupimy się na tym co najważniejsze dla nas – na doświadczeniu i analizie przypadków oraz warsztatach. Moim zamysłem jest zgromadzenie wokół konferencji środowiska, które będzie zainteresowane kreacją cyklicznych, profesjonalnych warsztatów dla lekarzy-praktyków.

Szanowni Państwo, wszystkim nam zależy, aby w trakcie trwania olsztyńskiej konferencji współobecna była możliwość wymiany doświadczeń chirurgów-praktyków oraz młodych adeptów sztuki chirurgicznej. Dlatego chcemy, by powstała sesja Twojego przypadku, dzięki której umożliwimy Państwu, wraz z gronem Wykładowców, dyskusję panelową na najbardziej nurtujące Was aktualnie zagadnienia lub problemy.

Za pośrednictwem tego listu dziękuję również za zrozumienie i życzliwe wsparcie osoby reprezentujące producentów farmaceutyków oraz dystrybutorów najbardziej zaawansowanego sprzętu medycznego pomocnego i użytecznego w naszej codziennej pracy. Bez Waszego wsparcia trudno byłoby oczekiwać na progres w naszej niszowej, ale jakże bardzo ważnej branży. To co kluczowe, nie pozostaje również i Państwa zasługą – potrafimy bowiem zwracać nie tylko zdrowie, ale i szczęście cierpiących ludzi oraz tchnąć w nich nadzieję, że te zmiany są możliwe.

Z serdecznym zaproszeniem

Krzysztof Dowgierd wraz z Komitetem Organizacyjnym.

Udostępnij to wydarzenie
Szczegóły spotkania