Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w dwudniowej międzynarodowej konferencji Prenatalia 2022 – Miłość w czasach zarazy, która już po raz drugi zagości w Toruniu. Pierwsza edycja, dotycząca roli diagnostyki pierwszego trymestru, spotkała się z dużym uznaniem Uczestników. Tym razem poruszymy istotne kwestie perinatologiczne w czasie pandemii Sars-Cov-2, perinatologii onkologicznej, a także wad zdiagnozowanych prenatalnie i dalszej opieki noworodkowej i chirurgicznej. Spotkanie diagnostów prenatalnych, perinatologów, neonatologów, chirurgów dziecięcych i genetyków pozwoli przedstawić nowoczesne, kompleksowe wsparcie chorego dziecka i jego rodziców.

Zaproszenie do udziału w konferencji przyjęli znakomici Wykładowcy z Polski i Skandynawii, eksperci w swoich dziedzinach.

Mamy nadzieję, że przyjmiecie Państwo nasze zaproszenie na Prenatalia 2022, 6-7 maja 2022 r. w toruńskim hotelu Copernicus.

Gwarantujemy wysoki poziom merytoryczny spotkania, doskonałe warunki pobytowe, uroczystą kolację z fantastycznym Zespołem Rafała Zwierzaka Zielińskiego i niepowtarzalny majowy świt na toruńskim nadwiślańskim bulwarze…

Do zobaczenia w Toruniu. Więcej informacji o konferecji jest dostępnych na stronie: www.prenatalia.pl

Prof. Mariusz Dubiel, dr n. med. Szymon Bednarek

Udostępnij to wydarzenie
Szczegóły spotkania
 • Początek
  6 maja 2022 10:00
 • Koniec
  7 maja 2022 15:00
 • Status
  Zakończone
 • Lokalizacja
 • Kategoria