Serdecznie zapraszamy do udziału w VII edycji  cyklu konferencji warsztatowych Talk Show Praktyków Pediatrii-gastroenterologia dziecięca, profilaktyka zdrowotna. Spotkania organizowane są pod kierownictwem naukowym prof. dr hab. n. med. Jarosława Walkowiaka, Kierownika Kliniki Gastroenterologii Dziecięcej i Chorób Metabolicznych I Katedry Pediatrii Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu.

Idea spotkań, charakteryzuje się połączeniem wykładów z praktycznymi informacjami w formie case-study. Tematy programu naukowe dzielą się na III sesje: choroby układu pokarmowego u dzieci, szczepienia ochronne oraz zastosowanie leków recepturowych. Podczas trzech konferencji ogólnopolskich wykładowcy przedstawią za każdym razem inne sytuacje chorobowe i ich praktyczne rozwiązania.

Wychodząc na przeciw trudnej sytuacji dostępności w terminie wydarzeń online, w tym roku formuła realizacji to webinarium z dwoma terminami, oba na żywo, wraz z dyskusją. Dzięki tej opcji mogą Państwo wybrać dogodny dla siebie termin.

Dzięki praktycznej i interaktywnej formule dyskusji poprzez czat wraz z prowadzącymi warsztaty mają Państwo możliwość wypracowania najefektywniejszej formy diagnostyki i leczenia.

Do udziału w spotkaniu zapraszamy: pediatrów, dietetyków, gastroenterologów dziecięcych, lekarzy medycyny rodzinnej oraz wszystkich lekarzy zainteresowanych tematyką spotkania.

Udostępnij to wydarzenie
Szczegóły spotkania