Szanowni Państwo,

w imieniu Zarządu Oddziału PTDL w Szczecinie serdecznie zapraszam na grudniowe spotkanie naukowo-szkoleniowe, które odbędzie się w sobotę 05 grudnia br. w formie on-line. Tematem przewodnim będzie „Współczesna diagnostyka kardiologiczna”. W trakcie zebrania wysłuchamy wykładów poświęconych nowym wytycznym European Cardiology Society dotyczących NSTEMI oraz kliniczno-laboratoryjnemu spojrzeniu na diagnostykę nadciśnienia tętniczego. Całość zwieńczona będzie krótką prezentacją partnera konferencji – firmy Roche Diagnostics Polska Sp. z o. o.

Do udziału w spotkaniu bardzo serdecznie zapraszamy Członków Oddziału PTDL w Szczecinie oraz diagnostów laboratoryjnych z innych oddziałów zainteresowanych tematyką zebrania. Spotkanie zakończone będzie wydaniem certyfikatów i przyznaniem 2 punktów edukacyjnych.

Nasze świąteczne zebrania przebiegały dotychczas w zupełnie innej formie, niestety rzeczywistość wymusza na nas szybkie przystosowywanie się do nowych warunków. Sytuacja zawodowa diagnostów laboratoryjnych jest dziś dramatycznie trudna, ale z drugiej strony jednoznacznie pokazuje siłę, profesjonalizm, znakomite przygotowanie i determinację naszej grupy zawodowej. Życzę Państwu, aby pomimo wszelkich przeciwności, Święta Bożego Narodzenia były okazją do spokojnej refleksji i zadumy, doświadczenia rodzinnego ciepła i wsparcia, by towarzyszyła im atmosfera pełna miłości, zrozumienia, wyrozumiałości i spokoju. Pozostaję także z nadzieją, że Nowy Rok przyniesie nam wszystkim rozwiązania, które przywrócą tok życia wolny od strachu i niepewności i będziemy mogli stwierdzić, że wszystko wróciło do normy. Oby jak najszybciej!

Rejestracja poprzez stronę: www.alfawebinar.pl

Udostępnij to wydarzenie
Szczegóły spotkania